CESTA K CELISTVOSTI


KOŘENY aneb DARY NAŠICH PŘEDKŮ - pobyt v Krkonoších 17. - 21. srpna

17.08.2016 18:00

Motto: "Zahrada rozkvétá od kořenů. Cítíme-li (a ctíme) své kořeny, cítíme podporu a svůj růst."

 

Srdečně Vás zvu do krajiny mého dětství a mých předků. Každý máme takový kraj - kraj pokladů. Každého z nás někdo ovlivnil, nasměroval, uměl rozesmát, povzbudit, spravit hračku, rozevřít náruč..., ať už to byl děda, teta, rodiče, učitelka ve školce nebo v hudební škole, učitel jógy, spolucestující ve vlaku, nebo Ježíš, Budha, šaman... 

Připomeneme si, oživíme a oceníme dary předků, a tím vlastně oceníme sami sebe, protože oni jsou v nás. Téma sebehodnoty, sebeúcty, podpory a síly ducha je stále živé. V této životní síle dokážeme poklady předávat dál.

 

Možný program: Sdílení pokladů, wyda, jóga, keltské rituály, konstelace, tiché i aktivní meditace, jóga smíchu, Óm chanting, koupání, výlety...

Strava: Něco si uvaříme, něco na výletech, případně seženu kuchařku. (Strava není v ceně.) Maso vařit nebudeme.:-)

Ubytování: Na pokojích se socálním zařízením po 2 - 4 lůžkách s povlečením.   

www.janatůvmlýn.cz, otevřít složku chalupa Končiny. Chalupa je asi 5 km od Jablonce nad Jizerou směr Buřany.

 

Cena včetně ubytování 4 100 Kč. Pokud pošlete 2 800 Kč do 1.srpna., bude cena 3 600 Kč 

Platba: 2 800 Kč (po 1. srpnu 3 300 Kč) pošlete na účet 2000651339/2010, v. s. číslo Vašeho telefonu, do poznámky napište "Krkonoše". Zbývající částku zaplatíte na místě.

 

Přihláška: Napište prosím odkud, v kolik asi hodin a čím přijedete a zda máte v autě volná místa. Také napište požadavky na stravu (např. bez mléka, lepku apod.) Můžeme pro Vás případně přijet k MHD.

 

Můžete vzít děti, pokud se o ně bude starat někdo, kdo se nechce účastnit programu. (Program platit nebude.)

 

Pobyt začne ve středu asi v 17 - 18 hodin (podle příjezdů) a skončí v neděli po obědě. Z dležitých důvodů je možné přijet až v pátek.

 

Zamyslete se, kdo z předků (učitelů apod.) Vás nejvíce ovlivnil, jaké dary od nich nesete v sobě. Budeme si vyprávět a budeme Ty poklady sdílet. Pokud např. po dědovi máte umělecké nebo technické nadání, můžete se o toto umění s námi podělit. (Báseň, modlitba, obrázek, výrobek, knížka, četba...)

Přivezte si:
Fotky předků, učitele, Mistra..., svoji fotku, když jste byli malí. 
Přezůvky, polštářek na sezení (pokud chcete mít svůj, jinak nějaké přivezu), karimatku na cvičení (ručník ani folie nestačí), teplé oblečení - spnová rána v horách už jsou chadnější, ručníky a osobní věci, boty do přírody, plavky, šátek na oči, obálku se známkou, peníze (doplatek, jídlo, vstupenky...)

 

Budeme malá skupina, zajistěte si místo včasným zaplacením.  

 

Těším se na Vás a na Vaše poklady:-)

—————

Zpět