CESTA K CELISTVOSTI


KOŘENY aneb DARY PŘEDKŮ, 3. - 7. 8. Pobyt v přírodě u Budislavi (Litomyšlsko)

03.08.2016 17:00

Motto: "Zahrada rozkvétá od kořenů. Cítíme-li (a ctíme) své kořeny, cítíme podporu a svůj růst."

BUDISLAV = 1) SLÁVA (PRO)BUZENÍ, 2) BUDITELŮM SLÁVA :-)

 

Srdečně Vás zvu do kraje mého dětství a mých předků (Litomyšl, Budislav, Cerekvice, Nové Hrady...). Každý máme takový kraj - kraj pokladů. Každého z nás někdo ovlivnil, nasměroval, uměl rozesmát, povzbudit, spravit hračku, rozevřít náruč..., ať už to byl děda, teta, rodiče, učitelka ve školce nebo v hudební škole, učitel jógy, spolucestující ve vlaku, nebo Ježíš, Budha, šaman... 

Připomeneme si, oživíme a oceníme dary předků, a tím vlastně oceníme sami sebe, protože oni jsou v nás. Téma sebehodnoty, sebeúcty, podpory a síly ducha je stále živé. V této životní síle dokážeme poklady předávat dál.

 

Možný program: Sdílení pokladů, wyda, jóga, keltské rituály, konstelace, tiché i aktivní meditace, jóga smíchu, koupání, výlety...

 

Ubytování: Venkovské stavení s velkou zahradou, kam se z Prahy s přítelem přestěhovala moje kamarádka Martina, která nám s láskou bude vařit a starat se o nás. 

K dipozici máme velkou jídelnu, 2 pokoje s 8 - 10 lůžky celkem, prostěradla, sociální zařízení, tělocvičnu a zahradu, na níž je možné postavit si vlastní stan a která nám poskytne ovoce a zeleninu v bio kvalitě.

Přejete-li si sokromí, můžeme Vám zajistit ubytování v hotelu. Rovněž pro někoho z rodiny, kdo se nechce účastnit programu nebo se bude starat o dítě (děti). V tom případě mi dejte vědět obratem, lůžka o prázdninách jsou již hodně rezervovaná.

 

Cena za program, ubytování, přípravu jídla a úklid je 4 100 Kč + odhadem 150 - 250 Kč na den za jídlo (spčítáme na místě). Nelze to předem stanovit - chci zůstat otevřená možnosti dát si oběd třeba někde na výletě, kde si ho každý zaplatí. A někdo se občas rád postí. Pošlete-li zálohu 1 000 Kč do 10.7., zaplatíte celkem 3 600 Kč (kromě jídla). Budete-li spát mimo chalupu (ve stanu nebo v hotelu), bude Vám oečteno 150 Kč za noc.

Platba: Zálohu 1 000 Kč pošlete na účet 2000651339/2010, v. s. číslo Vašeho telefonu, do poznámky napište Budislav. Zbývající částku zaplatíte na místě.

 

Přihláška: Napište prosím odkud, v kolik asi hodin a čím přijedete a zda máte v autě volná místa. Také napište požadavky na stravu (např. bez mléka, lepku apod.) Můžeme pro Vás případně přijet k MHD.

Můžete vzít děti, pokud nebudou rušit program. V tom případě by bylo nejlepší spát ve stanu nebo v hotelu. Ozvěte se co nejdříve.

Pobyt začne ve středu asi v 17 - 18 hodin (podle příjezdů) a skončí v neděli po obědě. 

Více informací dostanou přihlášení.

 

Budeme malá skupina, zajistěte si místo posláním zálohy co nejdříve.

Těšíme se na Vás a na Vaše poklady:-)

 

—————

Zpět