CESTA K CELISTVOSTI


KONSTELACE v Praze, 10 - 18 h

20.06.2015 10:00

Motto: Odmítám-li část, odmítám celek. Odmítám-li celek, odmítám sama sebe.

 

Sebeláska je podmínkou uzdravení těle i duše, šťastných vztahů, radosti a hojnosti na všech úrovních života bez manipulací a závislostí. Sebepřijetí, které sebelásce předchází, souvisí s přijetím rodičů a předků (nepřijímáme-li rodiče, kteří nám dali život, pak nepříjímáme ani sebe), a všech svých částí, zejména těch vytěsněných, které z izolace ubližují nám i ostatním. Trpíme-li pocity viny, podvědomě se trestáme a přitahujeme si situace, ve kterých se necítíme šťastni. Jak uvnitř, tak vně: Přijímám-li a miluji sama sebe, jsem přijímána a milována, a rovněž přijímám a miluji. Láska přitahuje lásku.

 

Můžete přinést i jiná témata (vztahy, zdraví, práce, peníze, trauma, jak se rozhodnout, problémy s dětmi – anorexie, bulimie, nemoc, drogy, nespí, nemůže si najít partnera …), která v konečném důsledku též souvisí s nedostatkem sebelásky.

 

Cena: 900 Kč do 10. 6.  na účet  2000651339/2010, v. s. - číslo Vašeho telefonu, zpráva pro příjemce - Vaši jméno.  Později nebo na místě je cena 1 100 Kč. Sociální sleva je možná

 

S sebou: Přezůvky a pohodlné oblečení

 

Těm, kteří přijdou poprvé, doporučuji přečíst si článek "Konstelace".

 

Těším se na Vás :-)

 

 

 

—————

Zpět