CESTA K CELISTVOSTI


SJEDNOCENÍ V ADVENTU - prožitkový seminář, Jičín, Duhová medicína, Lidická 48, 13 - 17 hodin

12.12.2015 13:00

ADVENTNÍ ČAS nás vyzývá k zastavení a ztišení. Využijte příležitosti uvolnit tělo i mysl a být radostí, mírem, soucitem, láskou ... Jednotou. LUNA po Novu (růst) podpoří naše záměry a přání. 

 

JÓGA SMÍCHU - smích uvolňuje na všech úrovních, podporuje produkci hormonů štěstí. Když se smějete, měníte se, a když se měníte vy, mění se i svět kolem vás.

TANCE MÍRU - tančíme v kruhu a zpíváme jednoduché texty dávných tradic, jejichž poselstvím je jednota. Radost a mír naplní srdce každého účastníka, aniž by byl zpěvákem či tanečníkem. Hluboké ticho mezi tanci je branou k božství v nás. A z této esence znovu začínáme tančit. 

WYDA - harmonizující cvičení druidů s duševně duchovním přesahem, propojené s přírodou 

JÓGA NIDRA - hluboká relaxace, spouštějící samoléčivé procesy, zlepšuje soustředění, intuici, imunitu a kvalitu spánku. Mozek funguje v hladině alfa, v níž máme přístupné podvědomí. Můžeme získat odpovědi na své otázky, léčit se, přát si ... 

ÓM HEALING - starobylá samočistící skupinová technika. Podporuje léčivé procesy na fyzické, mentální, emocionální i duchovní úrovni. Zalévá auru světlem a napomáhá duchovnímu růstu. Při zpívání můžete někomu i něčemu na dálku pomoci.

Vstupné: 400 Kč.

Přihlaste se prosím nejpozději 9. 12.

 

Těším se na Vás.

—————

Zpět