CESTA K CELISTVOSTI


TRANSFORMAČNÍ KRUH TEPLICE, cyklus seminářů "Od strachu k lásce", 13.30 - 18.30, Den Země - 1. čakra

22.04.2017 13:30

Toužíte po vnitřním míru, radostných vztazích, zdraví, hojnosti, seberealizaci, bytí v přítomnosti a poznání, kým doopravdy jste?

Náplň semiářů: Wyda (harmonizující cvičení druidů s duchovním přesahem, propojené s přírodu), tiché i  aktivní meditace, systemické konstelace, procesová práce, tance míru, jóga smíchu, Óm Chanting, umění hrát si, sdílet, naslouchat... O metodách si můžete přečíst na hlavní straně.

 

1. čakra: "Dar života a jeho přijetí, Matka Země, matka, mateřství, sebepřijetí, sebehodnota, tělo, materiálno, hojnost... 
 
Místo dám vědět později - podle počtu přihlášených. Bude-li teplo, seminář může být  v přírodě.
 
Příspěvek: 450 Kč, sociální sleva je možná. Nevratnou zálohu 150 Kč prosím pošlete do 19. dubna na účet 2000651339/2010, v. s. Vaše tel. číslo, do zprávy pro příjemce napište "Kruh Teplice". Zálohu také můžete předat osobně. Bez zálohy byste na místě zaplatili 600 Kč.
 
 
Témata dalších seminářů budou podle čaker: Partnerství, sexualita, vnitřní muž, vnitřní, žena, vnitřní dítě, problémy s dětmi, emoce, vnitřní zvíře, odpuštění, karma, komunikace, sebevyjádření, tvoření, bytí, smrt atd. 
A všemi tématy jako červená nit se táhne to nejdůležitější téma - KDO JSEM?
 
Přihlaste se prosím co nejdříve.
Děkuji a těším se na společné tvoření nové reality.:-)

 

 

 

 

—————

Zpět