CESTA K CELISTVOSTI


ZDRAVÉ ZVÍŘE V NÁS aneb UMÍTE ŘÍCI NE? - seminář (nejen) s konstelacemi v PÍSKU

17.11.2010 10:00

Instinkty, přirozenost, hravost, bezčasovost, ochrana hranic a rodu, sexualita, sebeprosazení, sebeobrana, …, to jsou aspekty Vnitřního zvířete, které často potlačujeme, poddáváme se vůli někoho jiného – ze strachu, nebo z touhy být „hodní“ a duchovní, a tak jsme odříznuti od zdravé životní síly. Každý pozná, jak se jeho Vnitřnímu zvířeti daří, jak se vztahuje k Vnitřní ženě, muži, dítěti...  Opustíme programy strachu,viny, popírání, připoutání, tíhy..., přesvědčení, která nám brání žít přítomnost v pravdě, radosti, zdraví a lásce. Můžete přinést i jiná témata (zdraví, vztahy, práce, problémy s dětmi, hojnost…).

Středa 17. 11., 10 - 18 hodin v tělocvičně ZŠ při Dětském domově v Písku (pod lesem Amerika), Šobrova 111.  Dveře nemohou zůstat otevřené - zvoňte na "ŠKOLA". 

Popis cesty: Od Prahy (Blatné) - jedete po okruhu téměř na konec Písku, odbočíte  na Tábor, na kruhovém objezdu na Tábor, první ulicí doprava do kopce, za novou vilkou po levé straně je brána do areálu dětského domova, tam můžete vjet. Pokud bude zavřená, pod vilkou je cesta, podél zdi - tudy rovněž můžete do areálu vjet. Seminář je v budově blížší bráně. Od Tábora - na kruhovém objezdu směr České Budějovice, 2. ulice doleva  - u vrakoviště - (mezi tou první a druhou, jsou ještě dvě ulice, ale do těch není možné vjet, proto je nepočítám), do kopce.. Dále viz výše. Od Č. Budějovic - hned na kraji Písku na Tábor, za kruhovýjm objezdem 1. ulicí doprava do kopce.

S sebou: Přezůvky, karimatku, deku, polštářek na sezení, jídlo na celý den, hrnek (káva a čaj jsou zdarma). Pro potřebné mohu přivézt dvě skládací židle.

Těším se na Vás!

 

—————

Zpět