CESTA K CELISTVOSTI


CESTA KE ZDROJI VNITŘNÍHO MÍRU A HOJNOSTI - prožitkový seminář při NOVOLUNÍ

18.05.2015 17:00

Wyda, tance míru, jóga smíchu, Óm Healing a hluboká relaxace.

 

Novoluní podpoří naše záměry a přání. Měsíc i Slunce jsou v Býku - v ohnisku jsou tato témata: Hodnoty, hojnost, peníze, prosperita, sebehodnota, vášeň a smyslnost.

 

Pojďme uvolnit tělo i mysl a vstoupit do krajiny svého srdce, rozpustit se v radosti a soucitu a být Jednotou. Pojďme prožívat nebe na zemi. :-))

 

Většina lidí je v trvalém napětí, málokdo umí uvolnit tělo, natož mysl. Energie nemůže proudit, a to je příčinou únavy a nekvalitního spánku.

 

JÓGA NIDRA je hluboká  relaxace, spouštějící samoléčivé procesy, zlepšuje soustředění, intuici, imunitu a kvalitu spánku. Mozek funguje v hladině alfa, v níž máme přístupné podvědomí. Můžeme získat odpovědi na své otázky, léčit se, programovat...

ÓM CHANTING je starobylá samočistící skupinová technika požehnaná Mahávatarem Babadžim a Šrí Svámí Vishwanandou. Podporuje léčivé procesy na fyzické, mentální, emocionální i duchovní úvorni. Zalévá auru světlem a napomáhá duchovnímu růstu. Při zpívání můžete někomu i něčemu na dálku pomoci. 

JÓGA SMÍCHU - smích léči na včech úrovních (Více na hlavní strance vlevo.)

 

Místo: Mateřská škola ROTUNTA, Václav Rady  1453/7, Praha Zbraslav - Zahradní čtvrť   to je sídliště proti Lidlu. Ze Smíchovského nádraží jede autobus 129 a 318 na zastávku Žabovřesky. Půjdete kousek po směru jízdy autobusu a hned po prvním přechodu doleva přijdete před MŠ Rotunda. Dole se zujte a vyjděte do 1. patra.

 

Čas: 17 - 21 hod. 

 

Vstupné: 400 Kč do 13. 5. na účet 2000651339/2010, v. symbol Vaše telefonní číslo. Platba až na místě je 500 Kč. Sociální sleva je možná.

 

S sebou: Pohodlné oblečení, podložku, vodu na pití.

 

 

Předchozí zkušenost není nutná. Stačí touha po opravdovosti a sjednocení. Přihlaste se předem a napište prosím telefonní číslo (pro případ náhlé změny).

 

Těším se na Vás.

—————

Zpět