CESTA K CELISTVOSTI


Novoroční pobyt v přírodě "OD STARÉHO K NOVÉMU" aneb "RÁJ SRDCE", bez petard a alkoholu, 29. 12. - 1. 1.,

29.12.2019 13:00

Motto: "Žijete v přátelském nebo nepřátelském světě? Víte, že si můžete vybrat? 

Pojďme tvořit přátelský svět. Pojďme tvořit ráj na zemi."

 

 

Milí přátelé,

tradičně Vás zvu přivítat nový rok netradičně - bez petard a alkoholu, v přátelské náruči přírody, v přátelské náruči našich srdcí. 

 

Již v mládí mi bývalo smutno z nezřízených hlučných silvestrovských oslav. Cítila jsem, že něco je „špatně“. Petarda zazáří a zhasne, stejně jako televizní obrazovka či osvětlené sály. Co bude dál? V jakých dalších zážitcích budeme hledat ten okamžik pomíjivého štěstí?

Období přerodu z nejhlubší tmy do světla, vrcholící přechodem ze starého do nového roku, je velkou příležitostí se ztišit, propojit se s přírodou, ohlédnout se zpět na prožitý rok či celý život (a všechno přijmout), jít hluboko do nitra, kde je prostor pro vděčnost, přijetí, smíření, odpuštění sobě i druhým, přání dobra všem bytostem a pro odpovědi na otázky: Kdo jsem? Co doopravdy chci? Kam směřuji? Jaký smysl má můj život? Co zasévám? Co sklízím? Tvořím přátelský či nepřátelský svět?

Pak prožíváme štěstí, které není pomíjivé, a spolu s vnitřním mírem a soucitem se stává laskavým průvodcem každodenního života. 

 

S vděčností odevzdáme starý rok a otevřeme se tomu, co přichází. Propojíme se s přírodou a s tím, co nás přesahuje. Vystoupíme z omezujících programů strachu, viny, připoutání a tíhy, skrze něž (ne)vnímáme přítomnost. Smíříme protiklady v sobě, uzdravíme vztahy, ztišíme mysl a staneme se mírem, radostí, soucitem, láskou... JEDNOTOU.

 

 

NABÍDKA PROGRAMU - při jeho volbě jsme vedeni PŘÍTOMNOSTÍ:

 

    - rodinné a jiné konstelace na jakékoliv téma
    - rituály, hry, divadlo, kreslení, tiché i aktivní meditace
    - harmonizující cvičení, dechová cvičení
    - Tance míru, OM Chanting, zpívání, hudba, tanec,
    - procházky, výlety na silová místa
    - jóga smíchu (Když se smějete, měníte se, a když se měníte Vy, mění se i svět kolem Vás.)
    - sdílení, naslouchání, BYTÍ v tichu
    - Smíškova metoda - za příplatek 200 Kč/hod.
 
   MÍSTO:  Krásné prostředí, ubytování na pokojích. Přesné místo bude sděleno přihlášeným.
 

JÍDLO: 3x denně (veganské/vegetariánské)

 

 

CENA:

 

S SEBOU:  

Spacák, karimatku, šátek na oči, hudební nástroje, přezůvky, ručníky, obálku se známkou a nějaký předmět, který symbolizuje Vaše přání do nového roku... Psací potřeby a pastelky, pastely - něco přivezu, ale aby jich bylo dost.

 

POZNÁMKA: 

Na pobytu se zříkáme alkoholu i jiných omamných látek i petard. K oslavě a radosti nic z toho nepotřebujeme. Jde nám o bdělou pozornost a kultivaci mysli. 

 

PŘIHLASTE SE CO NEJDŘÍVE - počet míst je omezen na max. 10 účastníků.

Napište svoje telefonní číslo, odkud a jakým dopravním prostředkem pojedete, zda někoho můžete vzít autem nebo jestli potřebujete svézt a máte-li stravovací omezení.

 

 

Těšíme se na Vás. 

 

 

ZKUŠENOSTI ÚČASTNÍKŮ:

Cítím se více uzemněná, stabilní, silná. Z mnoha věcí, ze kterých jsem měla strach a které mě paralyzovaly, už strach nemám. Nejsem daleko od pravdy, když napíšu, že zakouším, co to je, být v ráji na zemi, a jsem za to obrovsky ze srdce vděčná.

No a za to ti chci Haničko moc, moc a moc poděkovat. Cítím se pod tvým vedením i v situacích, kdy sama panikařím, ve velkém bezpečí. Děkuju, že dáváš své dary ostatním lidem, je to velké požehnání pro nás pro všechny. Děkuju, děkuju, děkuju. Lucie 

 

Hanko, bylo to naprosto úžasné, odvezl jsem si hlubokou radost v srdci a velké zrcadlo. a náměty na dvě konstelace. Těším se, až budeš pořádat další. Láďa

 

Hani, moc rád bych Ti ještě jednou poděkoval. Hluboce se klaním před Tebou jako bytostí, která dospěla do stádia Tvého "osvícení", schopná vykonávat tolik dobra (uvědomuji si, jak neskutečně náročné to je poslání). Klaním se Tobě jako krásnému člověku, i ženě. Prožívám další z fází uvědomování si, jak byl můj novoroční pobyt pro moji cestu důležitý. Zázrak. Leo

 

Milá Haničko, jsem moc vděčná, že jsem Tě poznala a prožila s velkou rodinou nádherné 4 dny. S láskou a vděčností Katka

 

Cítím vedení v lásce. Poprvé v životě se můžu v klidu otevřít. Hanuko, děkuji. Josef

 

Hanku znám prvotně z konstelací, které vede opravdu profesionálně a přitom se srdcem na pravém místě, ale napsat doporučení mě motivoval až relaxační pobyt, kde jsem mimo konstelací zažila i ochutnávku z její další rozsáhlé duchovní práce. Musím napsat, že jsem nadšená, odpočinutá, klidná, vyrovnaná a milující. Na své cestě životem jsem potkala mnoho tzv. "průvodců k celistvosti", ale jen u Hanky cítím, že mě skutečně upřímně, s láskou a věděním provází. Každému, kdo opravdově touží po míru a harmonii v sobě samém, mohu Hanku jen a jen doporučit. Hanko, díky a těším se na další setkání. Lucie

 

Pokud přemýšlíte o rodinných konstelacích, všem doporučuji vyzkoušet si je s Hanou Říhovou. Osobně mám zkušenosti s řadou zahraničních a českých konstelátorů a Hanka pro mne patří mezi českými jednoznačně na špičku. Konstelacím se věnuje již řadu let, takže

 má velké zkušenosti, a svým citlivým vedením, intuicí a laskavým (ale někdy i rázným) přístupem pomáhá účastníkům rozkrývat jejich rodinné vzory, ale i další problémy. Navíc má k lidem upřímný celistvý přístup, zahrnující i duchovní stránku. To může být u řady „pozitivních“, „esoterických“ lektorů spíše na překážku (sám jsem na tyto projevy velmi citlivý), u Hanky však jde o hluboce prožívaný a nenásilně předávaný prožitek.

Ladislav Dvořák, kouč a psychoterapeut, autor knihy Obejměte své vnitřní dítě

—————

Zpět