CESTA K CELISTVOSTI


Výcvik rodinných (systemických) a sjednocujících konstelací  - Cesta vnitřní proměny - proměny larvy v motýla

 

Hluboká vnitřní cesta k celistvosti v uzavřené skupině nejen pro ty, kteří se chtějí učit jak vést konstelace. Je pro všechny, kteří touží po vnitřním míru, po přijetí a poznání sebe sama, ničím nepodmíněné radosti a lásce, a současně jsou ochotni se všech tužeb vzdát a nechat se vést Životem. 

 

 

 

 

Budeme si uvědomovat a opouštět energeticky náročné hry popírání, úniku, izolace, manipulace, destrukce, bolesti, iluzí, viny... Rozpoznáme závislost na svých názorech, rolích, programových vzorcích, na domnělém bezpečí... "Vyprázdníme se" pro umění naslouchat a neduálně vnímat CELEK. Otevřeme se radosti, soucitu, lásce… a poznáme vždy-přítomnou podstatu BYTÍ. 

 

 

Témata:

Kdo jsem, rodinný systém, narození, matka, otec, dětství, sourozenci, puberta, dospělost, adopce, zakázané, nechtěné, bezpečí a nejistota, sebehodnota, sebepřijetí, sebeláska, vzpoura, závislost, partnerství, ženství a mužství, dávání a přijímání, problémy s dětmi, duchovno a materiálno, viníci a oběti, karma, pravda a lež, tajemství, dluhy, hojnost, peněžní přesvědčení, nemoc a postižení, sebevražda, smrt a jiná traumata, koncept vnitřních osob (žena, muž, dítě, zvíře, božství a jiných vnitřních částí) a energetického systému člověka… A další témata, která přinesete.

 

Organizace:

 

144 hodin - 8 víkendů v Praze nebo v přírodě

Dostanete potvrzení o absolvování výcviku. 

 

 

Cena: 24.000 Kč, absolventi minulých výcviků mají cenu 15.000 Kč.

 

  

Podmínky účasti:

 

- absolvování alespoň jednoho mého semináře s konstelacemi

- vyplnění dotazníku (při zahájení)

- přijetí sebeodpovědnosti a rozhodnutí výcvik dokončit 

 

 

Těším se na naši společnou cestu

 

 

- Hani, vy terapeuti s básníckým umem máte výhodu, že si nemusíte vypůjčovat od jiných texty, motta... A originalita se počítá. Za mě bezva, jestli se u tebe opět sejde skupina na výcvik konstelací. Přínos pro obě strany. Je to hluboký léčivý seberozvoj, sebeobjevování... Já bych to doporučila mnoha lidem. Lépe řečeno dopřála mnoha lidem... Helena
 
- Hanka je člověk jako každý jiný, jako já nebo vy. Však zkušenosi, které svou dlouhodobou praxí a životem nabyla, z ní učinily mistra ve svém oboru. Pokud chcete proniknot do tajů konstelací nebo posunout se ve svém životě z míst, která jsou tíživá, mohu vám Hanku a její práci jen doporučit. Nemohu vám zaručit, že dostanete to, co chcete, mohu vám ale zaručit, že se setkáte s tím, co potřebujete. Hanky vhledy, vnitřní síla a její pokora jí umožňují nebrat si servítky vůči vaší osobnosti, což může být často bolestivé, však velmi podstatné, protože vás tím postupnou prací provede k jádru vaší bytosti a vašim opravdovým potřebám.
Individuální práce i setkávání v menších skupinkách byly pro mě velmi přínosné.
S vděčností a pokorou Zdeněk Kálecký
 
- Hanka má mnohaletou zkušenost s konstelacemi a dalšími druhy terapií. Její laskavý, ale nekompromisní přístup k pravdivosti je fascinující.nDokáže číst mezi slovy a vykřesat ze zdánlivě jasné situaci mnohem víc, než člověk očekával. Rodinné konstelace jsou dar lidstvu, nástroj, kterým můžeme nahlédnout na obraz celostního řádu naší rodiny, vztahů a života a také, kde onen řád je vychýlený z rovnováhy a jak se do něj opět navrátit. Olga
 
- Milá Hanulko, s velkou vděčností Ti děkuji za hluboký osobní rozvoj, který mi přinesl výcvik, a předání zkušeností a dovedností, které mohu aplikovat v práci s klienty i v osobním životě. Cítím velký respekt k Tvým schopnostem a dovednostem... Z celého srdce děkuji a budu se těšit na další spolupráci. Lucie"
 
- S láskou a vděčností vzpomínám na inspirující naše potkání se. Nejen to osobně-pracovní, ale zejména takové to člověčí. Přemýšlím o Tvé cestě  a mám naději, že půjdeme i kus cesty spolu. Pokud budeš realizovat výcvik v konstelacích, ráda bych ho absolvovala. Teď ještě netuším, jestli bych konstelace vůbec chtěla dělat profesionálně, zda mám pro ně vhodnou výbavu, ale jsem si určitě jistá, že se mohu od Tebe hodně naučit - ta hloubka Tvých intervencí mě fascinovala. (Připojuji se k reflexi Ládi Dvořáka). Dáša
 
- Pokud přemýšlíte o rodinných konstelacích, všem doporučuji vyzkoušet si je s Hanou Říhovou. osobně mám zkušenosti s řadou zahraničních a českých konstelátorů a Hanka pro mně patří mezi českými jednoznačně na špičku. Konstelacím se věnuje již řadu let, takže má velké zkušenosti, a svým citlivým vedením, intuicí a laskavým (ale někdy i rázným) přístupem pomáhá účastníkům rozkrýt jejich rodinné vzory, ale i další problémy. Navíc má k lidem upřímný celistvý přístup, zahrnující i duchovní stránku. To může být u řady "pozitivních", "esoterických" lektorů spíše na překážku (sám jsem na tyto projevy velmi citlivý), u Hanky však jde o hluboce prožívaný a nenásilně předávaný prožitek.
Ladislav Dvořák, kouč a psychoterapeut, autor knížky Obejměte své vnitřní dítě

 

 

 

 

Pokud přemýšlíte o rodinných konstelacích, všem doporučuji vyzkoušet si je s Hanou Říhovou. Osobně mám zkušenosti s řadou zahraničních a českých konstelátorů a Hanka pro mne patří mezi českými jednoznačně na špičku. Konstelacím se věnuje již řadu let, takže má velké zkušenosti, a svým citlivým vedením, intuicí a laskavým (ale někdy i rázným) přístupem pomáhá účastníkům rozkrývat jejich rodinné vzory, ale i další problémy. Navíc má k lidem upřímný celistvý přístup, zahrnující i duchovní stránku. To může být u řady „pozitivních“, „esoterických“ lektorů spíše na překážku (sám jsem na tyto projevy velmi citlivý), u Hanky však jde o hluboce prožívaný a nenásilně předávaný prožitek.

Ladislav Dvořák, kouč a psychoterapeut, autor knihy Obejměte své vnitřní dítě