CESTA K CELISTVOSTI


VÝCVIK V RODINNÝCH KONSTELACÍCH - "Sebeprosvětlující cesta"

 

Hluboká vnitřní cesta k celistvosti a jednotě v uzavřené skupině nejen pro ty, kteří se chtějí učit, jak vést konstelace. Je pro všechny, kteří touží po vnitřním míru, po poznání a přijetí sebe sama, po uzdravení svého života... a současně jsou ochotni se všech tužeb vzdát a otevřít se přítomnému okamžiku a prostému tajemství bytí.

 

 

 

 

Budeme si uvědomovat a opouštět energeticky náročné hry popírání, úniku, izolace, manipulace, destrukce, bolesti, iluzí, viny... Rozpoznáme závislost na svých názorech, rolích, programových vzorcích, na domnělém bezpečí. Objevíme a procítíme vždy-přítomnou nejhlubší podstatu bytí. Otevřeme se radosti, soucitu, lásce…, dítěti v nás, které si umí hrát, i tomu skutečně dospělému v nás, který odpovědně a vědomě vezme život do svých rukou.

 

 

Témata:

Rodinný systém, narození, dětství, matka, otec, sourozenci, adopce, zakázané, nechtěné, bezpečí a nejistota, sebehodnota, sebepřijetí, sebeláska, "Kdo jsem?", vzpoura, závislost, partnerství, ženství a mužství, dávání a přijímání, problémy s dětmi, duchovno a materiálno, viníci a oběti, karma, pravda a lež, tajemství, dluhy, hojnost, peněžní přesvědčení, nemoc a postižení, sebevražda, smrt a jiná traumata, koncept vnitřních osob (žena, muž, dítě, zvíře, božství a jiných) a energitického systému člověka… A další témata, která přinesete.

 

Organizace:

 

16 jednodenních, nebo 8 dvoudenních seminářů o víkendech či svátcích v Praze, z toho případně několik dní v přírodě. 

 

Cena: 18 000 Kč

 

  

Podmíny účasti:

- absolvování alespoň jednoho mého semináře s konstelacemi

- vyplnění dotazníku (při zahájení)

- přijetí sebeodpovědnosti a závazku výcvik dokončit

 

Příhlaste se prosím co nejdříve, abychom si včas domluvili termín(y).

Těším se na naši společnou cestu.

 

 

"Milá Hanulko, s velkou vděčností Ti děkuji za hluboký osobni rozvoj, ktery mi přinesl vycvik, a předání zkušeností a dovedností, které mohu aplikovat v práci s klienty i v osobním životě. Citim velký respekt k Tvým schopnostem a dovednostem... Z celého srdce děkuji a budu se těšit na další spolupráci. Lucie"